Apie mus
Susisiekite su mumis
  • Tel.: +370 46 300 320
  • Faks.: +370 46 345 582
  • info@agrologistika.lt

  • info@agrologistika.lt

Vairavimo mokykla

Apie mus

UAB „Agrologistika“ yra transporto kompanija, krovinius gabenanti tarptautiniais maršrutais. Esame stiprūs gabendami įvairius krovinius, tačiau mūsų specializacija – krovinių, reikalaujančių temperatūrinio režimo, tarptautiniai vežimai.

 UAB „Agrologistika“ yra į sprendimus orientuota ir į individualius kliento verslo poreikius įsigilinanti bendrovė. Esame lankstūs ir išskirtinį dėmesį skiriame racionaliai logistikai – nuo naudojamų modernių EURO 6 vilkikų ir išmanių valdymo bei kontrolės technologijų iki patikimos komandos ir garantijos dėl visada laiku pristatomų krovinių. Dirbame taip, kad galėtume didžiuotis savo darbu.

Mūsų maršrutai iš/į ir tarp šių valstybių

Gabenimas mūsų bendrovėje apima žemės ūkio produkcijos ir maisto pramonės, farmacijos, gyvų gėlių krovinius. Tokie kroviniai yra ypač jautrūs specifinėms gabenimo ir klimato kontrolės sąlygoms. Taip pat gabename ir krovinius, nereikalaujančius temperatūrinio režimo.

Savo klientams galime suteikti ir sandėliavimo paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Su UAB „Agrologistika“ bendradarbiaujantiems vežėjams garantuojame jų technikos maksimalų apkrovimą visoje Europoje, nepriklausomai nuo transporto paskirties.  

300
EURO 5
ir
EURO 6
vilkikų

Per kiek daugiau nei dešimtmetį savo transporto parką padidinome 100 proc. Įrodyta, jog 50 vilkikų su EURO 6 standarto varikliais gamtai poveikio turi tiek, kiek 1 sunkiasvoris automobilis prieš dešimtmetį.   

Virš 200 pristatymų per dieną

Tarptautinis krovinių gabenimas yra organizuojamas pasitelkiant ne tik sukauptą patirtį ir komandos profesionalumą, bet ir pažangiausią transporto techniką.  

Temperatūros kontrolė

Vilkikų puspriekabėse įrengti temperatūros fiksavimo įrenginiai leidžia nuo pirmos iki paskutinės minutės stebėti ir kontroliuoti krovinio būklę.  

Geriausi savo srityje

Sėkmę rinkoje lemia orientacija į sprendimus ir klientų poreikių išsiaiškinimas. Esame lankstūs ir išskirtinį dėmesį skiriame racionaliai logistikai.